Konsylium24

Clinical Problems

Posts from all specialization

Posts in the selected specialization

Posts by ICD-10 codes

clinical_specialization

Porady codzienne

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

All Postsarrow
Summary
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Post Added Date
Comment Added Date
Post Title
Number Of Comments
favorite
Follow
Czy  Wy macie tak samo jak ja ? Chodzi o rodzaj pacjentów  trafiających do gabinetu. Około połowy pacjentów w praktyc...

36

comments_icon
favorite
Follow
Zasady postępowania w nowotworach jelita grubego: rakach okrężnicy i odbytnicy, rakach kanału i brzegu odbytu, rakach...

0

comments_icon
favorite
Follow
Świetne dwa teksty w najnowszym Archives of Internal Medicine:Na łamach Archives of Internal Medicine ukazała się nie...

0

comments_icon
favorite
Follow
Pisząc swój post "Kara śmierci tak ,czy nie?"nie sądziłam ,że wywoła tak burzliwą dyskusję.Dlatego pytam: Czy aborcja...

0

comments_icon
favorite
Follow
Pewien pan (technik protetyk) uprawia nielegalnie zawód dentysty. Wykonuje wszelkie uzupełnienia protetyczne, leczy z...

6

comments_icon
favorite
Follow
Jakie stawki wam proponują na następny rok i ile macie teraz. Chodzi o dyżury w ramach nocnej ambulatoryjnej pomocy l...

7

comments_icon
favorite
Follow
Kochani,  wkopałem się w 48 ciągłego dyżuru, najpierw oddział wewnętrzny, a teraz Izba Przyjęć. Te pierwsze 24 godzin...

0

comments_icon
favorite
Follow
Przeprowadziłam się niedawno z woj dolnośląskiego do zachodniopomorskiego.Wcześniej pracowałam w POZ na programie stw...

0

comments_icon
favorite
Follow
Czy w laboratorium, przy obecnym stanie wiedzy, da się wyprodukować żywą komórkę,  pojedynczą, z najprostszym genomem...

0

comments_icon
favorite
Follow
Bardzo dziękuję za skierowanie pacjentów z "SM". Cały cywilizowany świat wie, że to stwardnienie rozsiane. Mało co si...

0

comments_icon