Konsylium24

Clinical Problems

Posts from all specialization

Posts in the selected specialization

Posts by ICD-10 codes

clinical_specialization

Relacje między lekarzami

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

All Postsarrow
Summary
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Post Added Date
Comment Added Date
Post Title
Number Of Comments
favorite
Follow
Mój kolega lekarz,będąc gdzieś w Polsce przejazdem trafił do szpitala z silnymi bólami.Mimo ,że nie uktywał na izbie ...

0

comments_icon
favorite
Follow
Przychodzi stomatolog do lekarza-nie czeka i nie płaci.Przychodzi lekarz do stomatologa czeka cierpliwie i placi.Kied...

6

comments_icon
favorite
Follow
Czy wiecie gdzie w Warszawie wykonuje badania USG dr Elwertowski?Potrzebuje aby pilnie dr wykonal mi USG ale niestety...

0

comments_icon
favorite
Follow
Co mogę  kupic lekarzowi w ramach ogromnej wdziecznosci za opieke nad moja mama?Czekam na rozsadne propozycje.Pozdrawiam

0

comments_icon
favorite
Follow
Nigdy nie wziąłem ani grosza za wizytę od koleżanek lekarek i lekarskich rodzin. Sam jestem zdrowy, więc nie chodzę...

0

comments_icon
favorite
Follow
Kilkanaście dni temu byłem u Was z moim dzieckiem na kontrolnym badaniu słuchu. Trochę byłem zaskoczony, że końcówki ...

0

comments_icon
favorite
Follow
Witam 3 dni temu moja Mama( 88 letnia lekarka- dyplom 1948 ) , pokazała mi zmianę na skórze.Zdecydowałam ,że trzeba  ...

0

comments_icon
favorite
Follow
W ostatnim okresie byłam pacjentem i mam wrażenie,że w relacjach pacjent- lekarz nie było najlepiej.Czy Wasze doświad...

0

comments_icon
favorite
Follow
Kiedyś przeczytałam artykuł na ten temat w Gazecie Lekarskiej.Ciekawa jestem waszych opinii na ten temat.Jak zostaliś...

9

comments_icon