Konsylium24

Clinical Problems

Posts from all specialization

Posts in the selected specialization

Posts by ICD-10 codes

clinical_specialization

Ogłoszenia różnej treści

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

All Postsarrow
Summary
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Post Added Date
Comment Added Date
Post Title
Number Of Comments
favorite
Follow
Czy moze ktos moze polecic jakies w miare korzystne (do 50 zl/dobe) lokum w W-wie na czas kursu?Z gory dzieki za pomo...

0

comments_icon
favorite
Follow
Witam Sprzedam aparat usg  Aloka 3500 z czterema sondami ( linia, convex, endocav, kardiologiczna ) , serwisowany , w...

0

comments_icon
favorite
Follow
Kupiłam nowiutkie bo łudziłam się, że w wolnych chwilach zajrzę- 2 lata minęły i tych chwil było ze 3...hehe- sprzeda...

0

comments_icon
favorite
Follow
Sprzedam peugeot 206 srebrny metalik, 2002 rok, 5-drzwiowy, z salonu, pierwszy właściciel, bezwypadkowy, chociaż lekk...

0

comments_icon
favorite
Follow
Wiem, że są tysiące stron z milionami ofert samochodów, ale co i rusz słychać o tym, że ktoś został oszukany, że samo...

0

comments_icon
favorite
Follow
Sprzedam kawalerkę w Szczecinie, 35m2, żeby było gdzie te kupione książki i sprzęt przechowywać. Oferta poważna, szcz...

0

comments_icon
favorite
Follow
z powodu wyjazdu sprzedam ośrodek zdrowia wraz z mieszkaniem i praktyką.Miejscowość ok.35 km od Olsztyna/Warmia/,.Dom...

0

comments_icon
favorite
Follow
Mam do odstąpienia program edukacyjny "Problemy laryngologiczne w codziennej praktyce" pod redakcją naukową prof. Grz...

0

comments_icon
favorite
Follow
Sprzedam sondy i części do aparatu Acuson 128 XP-10 Sondy C3, L7 i EC7 (działają również w modelu Aspen)Większość pły...

0

comments_icon
favorite
Follow
Poszukuję butli z tlenem z dołączonym reduktorem. Pojemność 10-20 l.Poszukuję rtakże óżnych sprzętow medycznych (żona...

0

comments_icon