Konsylium24

Clinical Problems

Posts from all specialization

Posts in the selected specialization

Posts by ICD-10 codes

clinical_specialization

Problemy etyczne

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

All Postsarrow
Summary
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Post Added Date
Comment Added Date
Post Title
Number Of Comments
favorite
Follow
Pisząc swój post "Kara śmierci tak ,czy nie?"nie sądziłam ,że wywoła tak burzliwą dyskusję.Dlatego pytam: Czy aborcja...

0

comments_icon
favorite
Follow
Pewien pan (technik protetyk) uprawia nielegalnie zawód dentysty. Wykonuje wszelkie uzupełnienia protetyczne, leczy z...

6

comments_icon
favorite
Follow
Dzień dobry Wszystkim co zechcą to przeczytaćogladałam ostatnio w tvn program z cyklu "lekarze sa okropni" rzecz doty...

0

comments_icon
favorite
Follow
Trudny temat,złaszcza gdy dotyczy dzieci!!Czy musi to być śmierć na własne życzenie?

2

comments_icon
favorite
Follow
Prawdopodobnie wielokrotnie mieliście okazję zajmować się / ratować samobójców, czasem wielokrotnie tych samych... Ko...

0

comments_icon
favorite
Follow
Dzisiaj pan poseł były wiceminister dr Bolesław Piecha został pozwany przed Sąd Lekarski. Chodzi o projekt ustawy, kt...

0

comments_icon
favorite
Follow
Zastepuję interniste w POZ i jestem w szoku z powodu nagminnych żadań pacjentów lewego L4-np. bo zapił w zeszłym tygo...

0

comments_icon
favorite
Follow
Jestem ciekawy co sądzicie na temat przepisywania hormonalnych środków antykoncepcyjnych,zwłaszcza patrząc od strony ...

0

comments_icon
favorite
Follow
Sytuacja dla mnie bardzo nieprzyjemna, proszę o radę, nie wiem jak mam postąpić.Zgłosiła się do mnie dzisiaj pacjentk...

0

comments_icon
favorite
Follow
otóż kiedyś w pewnym bloku gdzie mieszkał Doktor zdarzyło sie w godzinach wieczornych nagłe zachorowanie. Więc rodzin...

0

comments_icon