Konsylium24

Clinical Problems

Posts from all specialization

Posts in the selected specialization

Posts by ICD-10 codes

clinical_specialization

Recepty

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

All Postsarrow
Summary
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Post Added Date
Comment Added Date
Post Title
Number Of Comments
favorite
Follow
Jakie kryteria stosujecie przepisując leki na "P" w "chorobach psychicznych"? Spotkałem się z stanowiskiem, że jest t...

0

comments_icon
favorite
Follow
No to jak jest z tymi antydepresantami na "P"? Pisze, że w upośledzeniu umysłowym i w chorobach psychicznych. Ja sam ...

0

comments_icon
favorite
Follow
Jakie jeszcze leki na P oprócz psychotropów można wypisywać na recepcie?

4

comments_icon
favorite
Follow
Witajcie,Otrzymaliśmy e-mailem od Pani Magister farmacji bardzo ciekawy list otwarty do wszystkich lekarzy wypisujący...

0

comments_icon
favorite
Follow
Witam Wszystkich, bardziej doswiadczonych, bo chyba kazdy wie, gdzie to znalezc mozna, a ja, stazystka, caly czas zam...

0

comments_icon
favorite
Follow
Zgodnie z rozporządzeniem MZ w sprawie recept lekarskich (par. 3. pkt 1 ust 1 i 7 oraz par. 3 pkt. 7) nie trzeba podb...

0

comments_icon
favorite
Follow
Nasi neurolodzy masowo stawiają rozpoznanie: otępienie typu alzheimerowskiego i leczą lekami na Alzheimera. Co w tym ...

0

comments_icon
favorite
Follow
Mam pytanie czy piszecie na "P" wziewy np. Pulmicort, Atrovent  dla dzieci z obturacyjnym zapaleniem oskrzeli, ale kt...

6

comments_icon
favorite
Follow
Proszę o pomoc - Jak mam wydrukować recepty. Na stronie NFZ-u zostały mi przydzielone numery recept i co dalej? To je...

0

comments_icon
favorite
Follow
przy zamawianiu recept bloczka 100 sztuk recept 1 bloczek przez neta podajemy numer ostatniej i pierwszej recepty czy...

0

comments_icon