Konsylium24

Clinical Problems

Posts from all specialization

Posts in the selected specialization

Posts by ICD-10 codes

clinical_specialization

Prawa pracownicze

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

All Postsarrow
Summary
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Post Added Date
Comment Added Date
Post Title
Number Of Comments
favorite
Follow
Ostatnio odwiedzałam przez kilka dni koleżankę pracującą na wsi, mieszkającą nad poradnią. I byłam zaszokowana liczbą...

0

comments_icon
favorite
Follow
 Pracuje w poz na umowe o pracę. Mam mozliwość przejścia na własną działalność i prace w ramach kontraktu. Finansowo ...

8

comments_icon
favorite
Follow
Czy dyrektor ma prawo nakrzyczeć na lek. POZ za używnie maseczki na twarz ?Jestem cały czas zarażana przez pacjentów ...

0

comments_icon
favorite
Follow
Wiele osób uważa, że jestem nienormalny, bo nie mam IPL i przez to tracę dużo pieniędzy. Zacząłem więc to liczyć i wy...

0

comments_icon
favorite
Follow
Czy dopiero po uzyskaniu tytułu specjalisty? Jaki staż pracy do tego uprawnia?Jakieś inne kryteria....

0

comments_icon
favorite
Follow
dostałam propozycje wyjazdu na kolonie w charakterze opieki lekarskiej nad dziecmi, bedzie poza tym kierownik kolonii...

0

comments_icon
favorite
Follow
Czy ktoś może mi wyjaśnić: jeśli rezydent ma dyżur w swoim oddziale, następnego dnia po odprawie idzie do domu, jedno...

0

comments_icon
favorite
Follow
Mam pytanie do lekarzy POZ, ilu pacjentom (średnio) dziennie udzielacie porad? Jaki system rejestracji obowiązuje u W...

0

comments_icon
favorite
Follow
Potrzebuję aktualny Kalendarz Szczepień na 2009r.Szukałem na Konsylium... Googlałem....wertowałem Strony Sanepidu itp...

0

comments_icon
favorite
Follow
Próbuję zgłębić temat lecz głowa mi już pęka ;) ..Czy ktoś z Was mógłby mnie oświecić w kwestii kosztów moich i praco...

0

comments_icon