Konsylium24

Clinical Problems

Posts from all specialization

Posts in the selected specialization

Posts by ICD-10 codes

clinical_specialization

Lekarze pracujący za granicą

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

All Postsarrow
Summary
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Post Added Date
Comment Added Date
Post Title
Number Of Comments
favorite
Follow
Po prawie 5 latach pracy na stanowisku konsultanta w UK zdecydowalam sie wrocic z rodzina do Polski. Przyczyny to nos...

0

comments_icon
favorite
Follow
Mam ogromną prośbę do wszystkich, którzy na własnej skórze sprawdzili jak pracuje się lekarzowi w Szwecji lub mają do...

0

comments_icon
favorite
Follow
Witam! mam pytanie do rodaków pracujących w UK. Co oznacza " full shift rota 1:10"? Czy zarobki 35-50000 funtów roczn...

0

comments_icon
favorite
Follow
Witam,Pytanie proste, odpowiedź zapewne skomplikowana.Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z odbyciem jednego ze...

0

comments_icon
favorite
Follow
Dzień dobry :)Mam pytanie: intersuja mnie choroby zakaźne i nie chciałabym żadnej innej specjalizacji.Za chwilę trzeb...

0

comments_icon
favorite
Follow
Zauważyłam,że jest tu wielu lekarzy, którzy pracują gdzieś w świecie. Jestem bardzo ciekawa jakie macie wrażenia, doś...

0

comments_icon
favorite
Follow
Jaka jest przyczyna braku lekarzy w Europie Zachodniej i Północnej ?

0

comments_icon
favorite
Follow
Ośmielę się być pierwsza...Ja osobiście postanowiłam spróbować z firmą rekrutacyjną. A w zasadzie to firma sama mnie ...

0

comments_icon
favorite
Follow
Analogicznie do postu o wyobrazeniach kolegow pracujacych w Polsce do kolegow pracujacych zagranica kieruje pytanie: ...

6

comments_icon
favorite
Follow
Czy rozważacie wyjazd za granicę(w celach zarobkowych oczywiście:) )w przyszłości?Z mojego roku wyjechało ok.25%osób ...

0

comments_icon