Konsylium24

Clinical Problems

Posts from all specialization

Posts in the selected specialization

Posts by ICD-10 codes

clinical_specialization

Gdzie i jak ubezpieczyć?

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

All Postsarrow
Summary
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Post Added Date
Comment Added Date
Post Title
Number Of Comments
favorite
Follow
Gdzie najlepiej ubezpieczyć gabinet medycyny estetycznej? Jakie są przeciętnie wysokości składek?

0

comments_icon
favorite
Follow
Ubezpieczenie OC lekarzy... Którą ubezpieczalnię poradzicie?

0

comments_icon
favorite
Follow
W jakiej firmie macie wykupioną polisę?

0

comments_icon
favorite
Follow
Czy płacicie ubezpieczenie OC z tytułu wykonywanego zawodu ,specjalizacja niezabiegowa, w przypadku umowy zlecenia ??

0

comments_icon
favorite
Follow
Gdzie jesteście ubezpieczeni?Facet za OC + dodatek za drobne zabiegi (typu wycinki hist-pat, usuwanie zmian itp) powi...

2

comments_icon
favorite
Follow
Witam wszystkich . Prosze o doradzenie w sprawie ubezpieczenia . Pracuje w szpitalu na o wewnętrznym , od kilku miesi...

0

comments_icon
favorite
Follow
http://www.rp.pl/artykul/2,305707.htmlCo to znaczy w praktyce codziennej od 01.01.2010 ?

0

comments_icon
favorite
Follow
Witajcie. Czy jest możliwe wykupienie OC z datą wsteczną? Się niestety zorientowałem, że od początku roku nie posiada...

0

comments_icon
favorite
Follow
Dosłownie oniemiałam jak odebralam dzisiejsza poczte.Otrzymałam wezwanie do zaplaty od powyzszej firmy za umowe ktore...

0

comments_icon
favorite
Follow
A właściwie położnik, bo o położnictwo chyba wszystko się rozbija. W przyszłym tygodniu upływa termin mojego ubezpiec...

0

comments_icon