Konsylium24

Clinical Problems

Posts from all specialization

Posts in the selected specialization

Posts by ICD-10 codes

clinical_specialization

Nasze pasje

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

All Postsarrow
Summary
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Post Added Date
Comment Added Date
Post Title
Number Of Comments
favorite
Follow
Właśnie jestem w trakcie oglądania na DVD serialu mej młodości lekarskiej czyli "Nemocnice na kraji mesta". Młodzież ...

0

comments_icon
favorite
Follow
Witam, To jest mój pierwszy post i chciałbym podzielić się moim nowym zainteresowaniem. Tak, tak, chodzi właśnie o ...

4

comments_icon
favorite
Follow
Bardzo ciekawy artykuł o problemach medycznych sportowców. Tak jak sobie o tym wszystkim myślę, to chyba nigdy nie zg...

0

comments_icon
favorite
Follow
Ostatnimi czasy sporo gotuje ;-) ... Czy ktos moze wie czy mozna smażyć na oliwie z oliwek  ;-) ???

0

comments_icon
favorite
Follow
Kiedy przy sprzątaniu wczołgiwałam się ze ścierą pod mebel poczułam silny ból w plecach tak mi zostało. Zdarzało mi s...

0

comments_icon
favorite
Follow
jakiej druzynie kibicujecie?  co myslicie o kibolach?  - ja bym ich.......wyekspediowal na marsa......

0

comments_icon
favorite
Follow
Może Ktoś zna lub przypadkiem wie o jakimś ośrodku wczasowym gdzieś w Polsce - gdzie byłyby domki o w miarę porządnym...

0

comments_icon
favorite
Follow
WitamChciałbym dodać nowy post z nietypowym zagadnieniem:"Jakie potrawy i jak najlepiej żywić się w czasie długotrwał...

0

comments_icon
favorite
Follow
Ostatnio zacząłem dyżurować w szpitalu. Na pierwszy dyżur zabrałem ze sobą tylko 1,5 litra niegazowanej wody i w nocy...

0

comments_icon
favorite
Follow
Zamierzam dzisiaj zjeść przed wyjściem z oddziału 10 pączków i szukam powodów dlaczego to będzie dobre dla mojego zdr...

0

comments_icon