Konsylium24

Clinical Problems

Posts from all specialization

Posts in the selected specialization

Posts by ICD-10 codes

clinical_specialization

Opinie o książkach i czasopismach

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

All Postsarrow
Summary
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Post Added Date
Comment Added Date
Post Title
Number Of Comments
favorite
Follow
Od grudnia rozpoczynam specjalizację z chirurgii ogólnej. W związku z tym mam pytanie: jakie są najlepsze podręczniki...

7

comments_icon
favorite
Follow
Proszę o podanie zestawu ćwiczeń/ pozycji książkowej opisującej ww zagadnienie-   przy wadach postawy- garbienie się,...

0

comments_icon
favorite
Follow
Witam, czy ktoś z 'konsyliarzy' ukierunkowanych chirurgicznie posiada w swoich zbiorach i chciałby się nią podzielić ...

0

comments_icon
favorite
Follow
Podręcznik jest adresowany do studentów wydziałów lekarsko-dentystycznych oraz lekarzy dentystów pragnących pogłębić ...

0

comments_icon
favorite
Follow
Proszę o zasugerowanie ciekawej literatury na temat akupunktury interesuje mnie szczególnie obszar głowy i szyi      ...

6

comments_icon
favorite
Follow
Mój kumpel (lekarz) ostatnio powiedział, że myśli o założeniu wydawnictwa medycznego ,wydającego książki dla lekarzy....

0

comments_icon
favorite
Follow
Zwracam się z prośbą do osób w trakcie i po specjalizacji z rehabilitacji o polecenie podręczników niezbędnych do prz...

0

comments_icon
favorite
Follow
Jaką książkę do nauki echo- polecacia na początek?

0

comments_icon
favorite
Follow
Szczeklika wydanego przez MP znaja wszyscy, w tym roku kolejne wydanie tej ksiegii. Do "walki" z MP staneła Medical T...

0

comments_icon
favorite
Follow
Czy ktoś może polecić mi dobrą książkę z EKG HOLTER?

0

comments_icon