Konsylium24

Clinical Problems

Posts from all specialization

Posts in the selected specialization

Posts by ICD-10 codes

clinical_specialization

Dyskusje o konferencjach i szkoleniach

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

All Postsarrow
Summary
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Post Added Date
Comment Added Date
Post Title
Number Of Comments
favorite
Follow
Które kursy ALS i EPLS są lepsze , te organizowane przez MP w Krakowie, czy przez Wang w Karpaczu? czy w sumie to nie...

0

comments_icon
favorite
Follow
Dokąd najlepiej udać się na kurs USG?Gdzie dobrze szkolą w tym zakresie?

0

comments_icon
favorite
Follow
Jak w tytule. Jestem rezydentem z interny i chcę pójść na kurs EKG po którym nareszcie będę umiał rzeczywiście je czy...

0

comments_icon
favorite
Follow
Bardzo proszę o polecenie dobrych kursów usg jamy brzusznej dla początkujących. najlepiej w okolicy Warszawy. z góry ...

0

comments_icon
favorite
Follow
Witam!!! Mam pytanko: gdzie organizują szkolenia w zakresie Holter-ekg?? Chciałabym pojechac na cos takiego, niedługo...

10

comments_icon
favorite
Follow
Czy ktos byl na szkoleniu " Zaawansowane zabiegi reanimacyjne" organizowanym przez IRM ? Jestem w "przeddzien zaplace...

0

comments_icon
favorite
Follow
Może wiecie coś o fajnym kursie echo serca kwiecień - maj?

0

comments_icon
favorite
Follow
Jak to jest- czy żeby zrobić kurs z echokardiografii trzeba mieć wcześniej zrobiony kurs z "ogólnego" USG?W mojej -ob...

0

comments_icon
favorite
Follow
Witam serdecznie,Poszukuję informacji na temat dobrych i sprawdzonych kursów z ultrasonografii naczyń. Szczególnie za...

10

comments_icon
favorite
Follow
Witam kolegów! Jestem od dziś wśród Was z nieukrywaną radością.Na początek chcę poprosić o pomoc. Jestem anestezjolog...

0

comments_icon